Bastığınız yer bizim için önemli.....

Parquet Outlet olarak, 35 yıllık tecrübe ve deneyimimizi profesyonel montaj kadromuz ile , kalitesinden ödün vermediğimiz uygulama malzemelerini kullanarak müşterilerimizi mutlu etmeye çalışıyoruz. Müşterilerimizin hayatına, kaliteli ürünler ve profesyonel hizmetle ve güvenilir bir dost anlayışıyla dokunmaya, evlerini, işyerlerini dünya standartlarındaki ürünlerimizle güzelleştirmeye devam ediyoruz.

1992 yılında lamine ve masif  parke ithalat ve satısına Beşiktaş mağazamızda başladık. 25 yıldan beri edindiğimiz bilgi ve tecrübelerimizi 2016 yılında Kalamışa  taşıdık.Öncelikle orada yerimizi ve ürün çeşitliliğimizi arttırarak Outlet ürünlere Exclusive ürünleri ekledik .Binamızın yenilenme sürecine girmesiyle Caddebostan mağazamızı günün modern tasarımlarıyla dekore edip 2022 yılı Ağustosunda yeni yerimize taşındık.

HY Orman Ürünleri Sanayi  Ltd. Şti. “Parquetoutlet” olarak

aynı zamanda  ,Türkiye’de ilk kez parke konusunda Outlet mantığıyla yepyeni bir sistem de oluşturduk. Bu  sistem  ile  büyük projelere yıllardır ürün sağlayan (ithal eden) firmamızın hedefi; yurt dışında üretilen projelerden kalan metrajları, uygun fiyat ve aynı yüksek kalite anlayışı ile tüketiciye sunmak;

Misyonumuz; “Yıllardır biriktirdiğimiz  tecrübe ile sektörde hizmet verdiğimiz vereceğimiz  tüm müşterilerimizin hayatına /yaşadığı çalıştığı yerlere , kalite estetik , doğallık ve değer katmak”.

Parquetoutlet  olarak değişmez prensibimiz, daima kaliteli ve güvenilir ürün, zamanında teslim, doğru uygulama, satış sonrası hizmet , kesin müşteri memnuniyeti  ve kolay ulaşılabilir fiyat anlayışımızdır. Çek Cumhuriyetinden ESCO, İsveçten KAHRS, Hırvatistandan SPACVA, gibi dünya standartlarında üretim yapan saygın markalarının ithalat ve satışını yapmaktayız. Bu hizmet anlayışı ile; Teklif alacağınız firmalar arasında olmaktan   mutluluk duyacağız.

PARQUET OUTLET

"Kalitenin İnce Detayları, Estetiğin Büyüsü: Parquet Outlet"

TOP